Pályázat óvodapedagógusi állásra Nyomtatás
2018. augusztus 02. csütörtök, 05:56 Állásajánlatok

A Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda álláspályázatot hirdet óvodapedagógus munkakör betöltésére, 2 fő részére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda
8200 Veszprém, Avar u. 7/A

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: 3-7 éves gyermekek óvodai nevelése, önálló, felelősségteljes munkavégzés az oktató-nevelő munka tartalmát és szervezeti kereteit meghatározó alapdokumentumok, a Pedagógiai program, az óvoda munkaterve és az óvodavezető útmutatása alapján, az óvoda szokás- és szabályrendszerének megfelelően. Differenciált bánásmód alkalmazása, kiemelt figyelmet, különleges bánásmódot igénylő gyermekek fejlődésének elősegítése, együttműködés a családokkal, gyermekvédelmi feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítása és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. törvény, és a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény (Nkt.) rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • főiskolai óvodapedagógus végzettség,
  • óvodapedagógusi szakmai gyakorlat - 1 év alatti szakmai gyakorlattal rendelkező, pályakezdő kollégát is szívesen fogadunk
  • gyakorlott szintű MS Windows NT/2000/XP alkalmazás
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • egészségügyi alkalmasság.

Egyéb feltétel:

A pályázó e-mal címének, telefonszámának megadása szükséges.

Elvárt kompetenciák:

  • kiváló szintű szakmai, módszertani érdeklődés, empátia, gyermekszeretet
  • jó kézügyesség, kreativitás, együttműködő képesség
  • kommunikációs képesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • főiskolai óvodapedagógusi végzettség szakvizsgával
  • gyakorlati tapasztalat a kompetencia alapú óvodai programcsomag alkalmazásában
  • 3-7 éves SNI gyermekek integrált óvodai nevelésben való gyakorlat, legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • kitűnő alkalmazkodó képesség, a nevelőközösségben való együttműködő képesség, rugalmasság
  • differenciált bánásmód gyakorlati alkalmazása,
  • inkluzív pedagógiai szemlélet, magatartás, kommunikáció.

A pályázat részeként benyújtandó iratok igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok
  • adatvédelmi nyilatkozat
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör betölthető: 2018. augusztus 24-től.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. 08. 21.

A pályázaton (borítékon) feltüntetve:
: 756/I/3/2018, óvodapedagógus

A pályázat elbírálásának módja és rendje:

A pályázatok megtekintése után az esélyes pályázók behívása személyes ismerkedés céljából. A döntést követően minden pályázót írásban (e-mailben) értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

A pályázat elbírálásának határideje: 2018.08.23.

Pályakezdő, gyakornok kollégát is szívesen fogadunk!