Pályázat pedagógiai asszisztens állásra Nyomtatás
2021. június 22. kedd, 19:02 Állásajánlatok

A Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda Pedagógiai asszisztens munkakör betöltésére álláspályázatot ír ki.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozott idejű közalkalmazotti jogviszony. Várhatóan 1 nevelési év.

Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő, heti 20 óra

A munkavégzés helye:

Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvoda
8200 Veszprém, Avar u. 7/A

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Integráltan nevelt kisgyermekek oktatását-nevelését, a gyermekcsoportban történő önkiszolgálási tevékenységét támogató, a gyermek óvodában töltött idejében történő szakszerű segítő munka végzése. A kisgyermekek egyéni és csoportos fejlesztésének segítése az óvodapedagógus és gyógypedagógus irányítása alapján.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a(z) nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a(z) pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló 326/2013 (VIII.30.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Jelentkezési feltételek:

- középiskola/gimnázium, Pedagógiai asszisztens szaktanfolyam,
- magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
- egészségügyi alkalmasság.

Egyéb feltétel:

- a pályázó e-mal címének, telefonszámának megadása szükséges

Elvárt kompetenciák:

- kitűnő empátia, tolerancia, együttműködési készség, jó kommunikációs készség

előny: 3-5 év különleges bánásmódú gyermekek óvodai nevelésével kapcsolatos tapasztalat

Benyújtandó dokumentumok:-

- szakmai önéletrajz, motivációs levél
- iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok
- adatvédelmi nyilatkozat
- három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör betölthető: 2021.09.01.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021.08.10.

A jelentkezés benyújtásának módja:

A jelentkezésen (borítékon) feltüntetve: 463 /I/3/ 2021. pedagógiai asszisztens

Az elbírálás módja és rendje:

A beküldött dokumentumok megtekintése után az esélyes pályázók behívása személyes ismerkedés céljából. A döntést követően minden jelentkezőt írásban (e-mailben) értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. 08.16.