Pályázat adókönyvelő munkakörre Nyomtatás
2023. január 21. szombat, 00:00 Állásajánlatok

A pályázat kiírója:

Veszprém Megyei Jogú Város Jegyzője
8200 Veszprém, Óváros tér 9.

Munkahely megnevezése:

Veszprém Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Adóiroda,
Könyvelési és Adókivetési Csoport
8200 Veszprém, Szabadság tér 15.

Betöltendő munkakör: adókönyvelő (határozatlan idejű kinevezéssel)

Ellátandó feladatok:

Eplény község vonatkozásában a könyvelési feladatok ellátása.

Az adóbeszedési számlákra érkező befizetések egyeztetése, feldolgozása.

Adózók törzsadattári nyilvántartásának vezetése, hiányzó adatok bekérése.

Számlakivonatok nyilvántartása, könyvelési naplók készítése, átfutó tételekről nyilvántartás vezetése.

Utalások lebonyolítása, nyilvántartás vezetése az utalásokról.

Végrehajtási eljárásban történő részvétel (többek között azonnali beszedési megbízások elkészítése, nyomon követése, felhívások készítése)

Az eredménytelen inkasszók esetében lista készítése és átadása a végrehajtóknak.

Lajstromok, zárási összesítők elkészítése, adatszolgáltatás teljesítése határidőre.

Az utalási feladatok során szakmai érvényesítési feladatok ellátása.

Ügyfélfogadás, ügyfelek tájékoztatása.

Részvétel az adóigazolások kiadásában.

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

büntetlen előélet

cselekvőképesség

magyar állampolgárság

iskolai végzettség:

Felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, közszolgálati, műszaki menedzser, gazdasági agrármérnöki, jogi, szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, informatikai, műszaki, logisztikai felsőfokú, illetve mérlegképes könyvelő szakképesítés, vagy

Gazdasági középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, banki ügyintézői, informatikai, műszaki, logisztikai, menedzserasszisztens szakképesítés

egészségügyi alkalmasság

vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

közigazgatási szakvizsga

közigazgatásban, hasonló területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat

ASP program és az OTP. Ügyfélterminál ELEKTRA programjának ismerete.

Illetmény és egyéb juttatások:

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény és a Közszolgálati Szabályzat alapján

A pályázathoz csatolandó iratok:

- motivációs levél

- fényképes szakmai önéletrajz

- iskolai végzettséget igazoló oklevél másolata

- az adatkezelési tájékoztató tudomásul vételével kapcsolatos hozzájáruló nyilatkozat, amely letölthető itt >>

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. február 3.

A pályázatokat Veszprém Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Személyzeti Önálló Csoportjához (8200 Veszprém, Óváros tér 9.) kell benyújtani.

A pályázatok 2023. február 13-ig kerülnek elbírálásra. A pályázat elbírálásáról az elbírálást követően minden pályázó írásban értesítést kap.

Az álláshely az elbírálást követően azonnal betölthető.