Gyere, és érezd jól magad velünk az adventi hétvégéken!

Hétköznapokon étel, forró ital, karácsonyi dallamok és portékák kis vására!


 

 
 December 2., péntek 
 
Konferál: Somody Zsuzsa
 
10.00 – 12.00 Kézműves foglalkozások
szervezett iskolás csoportoknak (Iglu)
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 Kabóca bábkunyhó (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 A geometrikus művészet és újrahasznosítás jegyében
adventi kreatív foglalkozások a Művészetek Házával (Iglu)
 
16.00 Bárczi Gusztáv Általános Iskola műsora (Színpad)
 
15.15 Aranyszóval érkezik – Karácsonyváró műsor
Búzás Csaba és Búzás-Jáger Anikó (Színpad)
 
17.00 Készüljünk az adventre a Gizella Nőikarral! (Színpad)
 
17.30 Pató Bálint műsora (Színpad)
 
18.00 Piltman Anna műsora (Színpad)
 
19.00 M.C.S. Blues Band koncert (Színpad)

 


 
 December 3., szombat 
 
Konferál: Somody Zsuzsa
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)

15.00 – 18.00 Kabóca Bábkunyhó – Családika játéktér (Kossuth utca)

Tiéd a tér – tanulj zsonglőrködni a Cirkollektív csapat oktatóival!

15.00 – 16.00 Jeles napokhoz kötődő kézműves foglalkozás

Dékmárné Zsuzsival (Iglu)

16.00 – 19.00 Kézműves foglalkozások a Cirkollektív csapatával (Iglu)

15.00 – 17.45 Mikulás program a Kukkantó Egyesülettel (Színpad)

17.00 Adventi gyertyagyújtás (Kossuth utca)

Hegedűs Barbara alpolgármester és Szabó János 
gazdasági helynök atya részvételével

18.30 FunThomas Band Zenekar koncertje (Színpad)

19.30 The Bluesberry Band (Színpad)

 


 
 December 4., vasárnap 
 
Konferál: Somody Zsuzsa
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 Kabóca bábkunyhó  Családika Játéktér (Kossuth utca)
 
15.00 Kabóca Bábszínház: Két kicsi pingvin  bábjáték (Iglu)
 
16.00 – 18.00 Kézműves foglalkozások gyerekeknek (Iglu)
 
16.00 Dervalics Róbert és Pingiczer Szilárd Duó (Színpad)
 
17.00 A Veszprémi Ukrán Nemzetiségi Önkormányzat műsora
 Magyarországon élő ukrán művészek karácsonyi koncertje
Bernáth Viktória énekes és Bernáth Ferenc gitárművész (Színpad)
 
18.00 Bernáth Ferenc gitárművész és Szoroka Dániel
harmonikaművész (Színpad)

 


 
 December 9., péntek 
 
Konferál: Rábai Zsanett 
 
10.00 – 12.00 Kézműves foglalkozások 
szervezett iskolás csoportoknak (Iglu)
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 Kabóca bábkunyhó (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 A geometrikus művészet és újrahasznosítás jegyében
adventi kreatív foglalkozások a Művészetek Házával (Iglu)
 
16.00 Cholnoky Jenő Általános Iskola műsora (Színpad)
 
16.30 Báthory István Általános Iskola műsora (Színpad)
 
16.45 Örömhír Óvoda műsora (Színpad)
 
17.00 Lovassy László Gimnázium műsora (Színpad)
 
17.10 Közgazdasági és Közigazgatási Technikum műsora (Színpad)
 
17.45 Ezerarcú Bónusz Szenior Klub tánccsoportjai (Színpad)
 
19.00 Sakk Matt Company Zenekar (Színpad)

 


 
 December 10., szombat 
 
Konferál: Rábai Zsanett 
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 Családika Játéktér (Kossuth utca)
Tiéd a tér – tanulj zsonglőrködni a Cirkollektív csapatának oktatóival!

15.00 – 16.00 Jeles napokhoz kötődő kézműves foglalkozás

Dékmárné Zsuzsival (Iglu) 

15.00 Gézamalac Gyerekzenekar koncertje (Színpad)

16.00 – 18.00 Kézműves foglalkozás gyerekeknek

a Laczkó Dezső Múzeummal (Iglu)

16.00 – 19.00 Múzeumpedagógiai foglalkozás gyerekeknek

a Laczkó Dezső Múzeummal (Iglu)

16.00 – 17.00 Táncház a vidék hagyományait felelevenítve

Dékmárné Zsuzsival és csoportjaival (Színpad)

17.00 Adventi gyertyagyújtás (Kossuth utca)

Brányi Mária alpolgármester és a társegyházak képviseletében Závodi Zsuzsanna református lelkésznő

17.15 – 18.15 Ajándék operettcsomag Veszprémnek (Színpad)

 a Veszprémi Petőfi Színház művészeinek operett műsora

19.00 Sofi & the Funktazi koncert (Színpad)

 
 

 
 December 11., vasárnap 
 
Konferál: Rábai Zsanett 

15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 Kabóca bábkunyhó – Családika Játéktér (Kossuth utca)
 
15.00 Kabóca bábszínház: Két kicsi pingvin  bábjáték (Iglu)
 
15.00 Adventi futóverseny  befutás (Kossuth utca)
 
15.30 Adventi futóverseny eredményhirdetése (Színpad)
 
15.00 – 18.00 VEDAC ügyességi játékok (Kossuth utca)
 
16.00 – 18.00 Kézműves foglalkozások gyerekeknek (Iglu)
 
16.00 Mézengúzok Gyermekzenekar (Színpad)
 
17.00 Német Nemzetiségi Műsor
Veszprém és Gyulafirátót nemzetiségi iskolái, egyesületei (Színpad)

 


 
 December 16., péntek 
 
Konferál: Kovács Krisztián

10.00 – 12.00 Kézműves foglalkozások
szervezett iskolás csoportoknak (Iglu)
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 Kabóca bábkunyhó (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 A geometrikus művészet és újrahasznosítás jegyében
adventi kreatív foglalkozások a Művészetek Házával (Iglu)
 
16.00 Hriszto Botev Általános Iskola műsora (Színpad)
 
16.10 Rózsa Úti Általános Iskola műsora (Színpad)
 
16.30 Kossuth Lajos Általános Iskola műsora (Színpad)
 
17.00 Ricsi bácsi játszóháza (Színpad)
 
18.00 Vadvirág Körzeti Óvoda
óvodapedagógusainak műsora (Színpad)
 
18.30 Juzzy Funtazi duó (Színpad)
 
 

 
 December 17., szombat 
 
Konferál: Sótonyi Mónika

15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)
 
15.00 – 18.00 Kabóca bábkunyhó, Családika Játéktér (Kossuth utca)
Tiéd a tér – tanulj zsonglőrködni a Cirkollektív csapat oktatóival!
 
15.00 Kabóca Bábszínház: Regö rejtem – karácsonyi pásztorjáték (Iglu)
 
16.00 – 18.00 Kézműves foglalkozás gyerekeknek
a Laczkó Dezső Múzeummal (Iglu)
 
15.45 VeszprémBakony Táncegyüttes műsora (Színpad)
 
17.00 Adventi gyertyagyújtás (Kossuth utca)
Porga Gyula polgármester és dr. Udvardy György érsek atya részvételével

17.15 "Mesevonat" Dominek Annával (Színpad)

A didergő király  interaktív mesejáték vetítéssel, dalokkal
 
18.00 Németh Kyra Smallchestra (Színpad)
 
19.00 Légierő Zenekar Veszprém (Színpad)
 
 

 
 December 18., vasárnap 
 
Konferál: Sótonyi Mónika 

15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)

15.00 – 18.00 Kabóca bábkunyhó, Családika Játéktér (Kossuth utca)

15.00 – 16.00 Jeles napokhoz kötődő kézműves foglalkozás

Dékmárné Zsuzsival (Iglu)

16.00 – 18.00 Kézműves foglalkozások gyerekeknek (Iglu)

16.00 – 17.00 Táncház a vidék hagyományait felelevenítve

Dékmárné Zsuzsival és csoportjaival (Színpad)

17.30 Fláre Beás Együttes (Színpad)


 
 

Szervező:  

Közreműködők és támogatók: 

  

  
  
 
                     
 
 
  
 
 
 

Már lezajlott programok:

 

 
 November 25., péntek 
 
Konferál: Szekeres Dávid
 
10.00 – 12.00 Kézműves foglalkozások
szervezett iskolás csoportoknak (Iglu)

15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)

15.00 – 18.00 Tiéd a tér – tanulj zsonglőrködni a Cirkollektív

csapatának oktatóival! (Kossuth utca)

15.00 – 18.00 A geometrikus művészet az újrahasznosítás jegyében 

– adventi kreatív foglalkozások a Művészetek Házával (Iglu)

16.00 Megnyitó – Hegedűs Barbara alpolgármester (Színpad)

16.05 – 17.00 Szilágyi Táncegyüttes műsora (Színpad)

  Szilágyi Harangegyüttes műsora (Színpad)

17.15 Dávid Roland énekes koncertje (Színpad)

18.00 Tűzzsonglőrök a színpad előtt

19.00 Gravity Blues Band koncert (Színpad)

 

 
 November 26., szombat 
 
Konferál: Szekeres Dávid
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)

15.00 – 18.00 Családika Játéktér (Kossuth utca)

Tiéd a tér  tanulj zsonglőrködni a Cirkollektív csapat oktatóival

15.00 – 16.00 Jeles napokhoz kötődő kézműves foglalkozás

Dékmárné Zsuzsival (Iglu)

16.00 – 18.00 Kézműves foglalkozások gyerekeknek (Iglu)

16.00 – 17.00 TÁNCHÁZ a vidék hagyományait felelevenítve 

Dékmárné Zsuzsival és csoportjaival (Színpad)
 
17.00 Adventi gyertyagyújtás (Kossuth utca)
Ovádi Péter országgyűlési képviselő és dr. Takáts István általános helynök atya részvételével

17.15 Iciri-piciri együttes gyermekműsora (Színpad)

18.00 Karácsonyi hangulat

– dalválogatás gyerekeknek és felnőtteknek (Színpad)
Kovács Ágnes Magdolna és Keresztesi László előadásában

19.30 LGT Emlékzenekar koncertje (Színpad)

 

 
 November 27., vasárnap 
 
Konferál: Szekeres Dávid
 
15.00 – 19.00 Élő betlehem állatokkal (Kossuth utca)

15.00 – 18.00 Családika Játéktér (Kossuth utca)

16.00 – 18.00 Kézműves foglalkozások gyerekeknek (Iglu)

16.00 A Veszprémi Örmény Nemzetiségi Önkormányzat műsora

King of The Cool (Színpad)

17.00 KID Diyan (Színpad)

17.45 Weber Zsolt Kecsap (Színpad)

 
 
 

 


Kulturális oldalak, folyóiratok: