HÉSZ módosítás véleményezési szakasz lezárása
Veszprém Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Főépítészi Önálló Csoport felhívja Veszprém város lakosságának figyelmét, hogy a Veszprém, Csererdő 8676-8703 hrsz-ú ingatlanokat, a 8712 hrsz-ú ingatlant a 8675/1, 8675/2 hrsz, (korábban 8675 hrsz) és a 0111/74, 0111/75 hrsz-ú (korábban 0111/22 hrsz-ú) ingatlanokat érintő településrendezési eszközök módosításának a 419/2021.(VII.15.) kormányrendelet 66.§-a alapján – általános eljárás keretében lefolytatott véleményezési szakasza lezárult.
Ezúton tájékoztatom az érintetteket, hogy a Korm. rendelet 66.§ (2) bekezdés b) pontja alapján lefolytatott véleményezési szakaszban a partnerek részéről nem érkezett be egyet nem értő vélemény. A véleményezési szakasz lezárásának dokumentációja közzétételre kerül a honlapon (itt az oldal alján), valamint Veszprém Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal aulájában kifüggesztette.
Végső szakmai véleményezés céljából a Veszprém Megyei Kormányhivatal Állami Főépítészi Iroda részére az eljárás során keletkezett valamennyi dokumentáció megküldésre került. A vélemény ismertében a végső döntés várhatóan a 2026. márciusi, vagy áprilisi Közgyűlésen lesz.
Letölthető dokumentum: